KOMUNIKAT WÓJTA GMINY STUDZIENICE w sprawie rozpoczęcia szczepień przeciw Covid -19

K O M U N I K A T

Informujemy mieszkańców Gminy Studzienice o rozpoczęciu szczepień przeciwko COVID19 według Narodowego Programu Szczepień, które realizowane będą w punkcie szczepień w Ośrodku Zdrowia w Studzienicach, przy ul. Brzozowej 8.

Od dnia 15 stycznia seniorzy powyżej 80-tego roku życia będą mogli zarejestrować się na szczepienie. Zaraz potem, bo od 22 stycznia, będą mogły zrobić to osoby, które ukończyły 70 lat. Pozostali będą mogli zgłosić chęć zaszczepienia poprzez krótki formularz online dostępny na stronie www.gov.pl/szczepimysię. Dzięki temu otrzymają informację, gdy ruszy rejestracja na konkretny termin dla konkretnych grup wiekowych lub zawodowych. Prosimy wszystkie osoby z podanych grup wiekowych, chcące się zaszczepić o poinformowanie o tym fakcie w godzinach od 800 do 1800 pracowników ośrodka zdrowia w Studzienicach telefonicznie, pod numerem telefonu 59 821 65 84. 

Inne możliwe formy rejestracji to:

  • przez telefon – dzwoniąc na bezpłatną i całodobową infolinie 989,
  • online poprzez e-Rejestrację na stronie pacjent.gov.pl.

Dla pacjentów niepełnosprawnych oraz mających trudności w dostępie do punktu szczepień zostanie zorganizowany transport. Osoby zainteresowane transportem proszone są o kontakt pod numerem telefonu 59 821 65 84 – ośrodek zdrowia w Studzienicach lub pod numerem 59 821 66 00 – Gminny Koordynator ds. transportu.

Szczepienia dla osób powyżej 80-tego i 70-tego roku życia rozpoczynają się
25 stycznia 2021 r.

 

Z poważaniem

       /Lek. Sławomira Musiał/

                                                                                                         

      /Wójt Gminy Studzienice/

    Bogdan Ryś

Skip to content
Ukryj Newsletter SMS
Newsletter SMS