Ankieta dla mieszkańców gminy Studzienice

Drodzy mieszkańcy,

serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców naszej gminy do  udziału w anonimowym  badaniu ankietowym, którego celem jest poznanie Waszej opinii o tym:

jak żyje się Wam w naszej gminie?

Opinie wszystkich Was będą wykorzystane przy planowaniu kierunków rozwoju Gminy Studzienice.

Nasza Gmina w ramach Partnerstwa Biosfery Bory Tucholskie (składającego się z 16 gmin[1]) przystąpiła do projektu polegającego na opracowaniu Strategii Terytorialnej, która później zostanie wykorzystana do pozyskiwania środków zewnętrznych,w tym unijnych na realizację zadań, które poprawią sytuację mieszkańców i lokalnych przedsiębiorców na terenie obszaru partnerstwa.

Dlatego serdecznie zapraszam do udziału w badaniu, trwającym około 20 minut i z góry dziękuję za poświęcony czas.

Ankieta dostępna jest od 18.01. do  07.02.2021 r. pod adresem:

 https://zmp-ankiety.pl/ankieta.php?id=vtz0j4jdv7pzj7mcsm7umov8

Z wyrazami szacunku

Wójt Gminy Studzienice

Bogdan Ryś

 

[1] tj. Gmina Czersk, Gmina Brusy, Gmina Czarna Woda, Gmina Lipusz, Gmina Karsin, Gmina Stara Kiszewa, Gmina Konarzyny, Gmina Chojnice, Gmina Kościerzyna, Gmina Kaliska, Gmina Osieczna, Gmina Osiek, Gmina Lubichowo, Gmina Dziemiany, Gmina Lipnica oraz Gmina Studzienice.

 

Skip to content
Ukryj Newsletter SMS
Newsletter SMS