Szkoła Liderów- Marketing i zarządzanie w rolnictwie – studia podyplomowe

Instytut Gospodarki Rolnej oraz Akademia Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu przystąpiły do organizacji Szkoły dla Liderów- marketing i zarządzanie w rolnictwie- studia podyplomowe.

Studia są dla osób, które:
•        są absolwentami uczelni wyższych, zainteresowanych tematyką zarządzania i marketingu w rolnictwie;
•        prowadzą własną działalność gospodarczą w agrobiznesie;
•        są zatrudnione w podmiotach gospodarczych i instytucjach z obszaru rolnictwa.

Celem studiów jest:
•        dostarczenie aktualnej wiedzy w zakresie: podstaw zarządzania, podstaw marketingu, podstaw finansów, prawa rolnego, organizacji i funkcjonowania rynków rolnych, ekonomiki rolnictwa i organizacji gospodarstw rolnych, bezpieczeństwa żywnościowego, ekologii i aspektów środowiskowych;
•        wyposażenie uczestników w praktyczne umiejętności menedżerskie niezbędne w codziennej pracy w sektorze agrobiznesu, m.in. z zakresu zarządzania procesami w działalności rolniczej, zarządzania agrofirmą, marketingu, mediacji i negocjacji gospodarczych, komunikacji i wystąpień publicznych;
•        podniesienie kompetencji poprzez przygotowanie prac dyplomowych dotyczących wybranych obszarów zainteresowań oraz spotkania w praktykami z branży.

Studia przygotowują absolwentów od strony teoretycznej i praktycznej również do prowadzenia własnej działalności gospodarczej w sektorze rolnym.

Rejestracja na stronie: rejestracja.wsksim.edu.pl

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie ŚwiatRolnika.info bądź podyplomowe.aksim.edu.pl oraz pod numerem telefonu 535-526-626 Instytut Gospodarki Rolnej.

Skip to content
Ukryj Newsletter SMS
Newsletter SMS