Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2020/2021

Drodzy Uczniowie!

Zapraszam do powrotu po wakacjach!
Szkoły czekają !
Szczególnie serdecznie zapraszam pierwszoklasistów!

Wszystkim Uczniom szkół w gminie Studzienice składam najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności. Życzę, aby nowy rok szkolny 2020/2021 był bezpieczny, wolny od epidemiologicznych zagrożeń zdrowia i życia. Zdobywanie nowej wiedzy i kolejnych umiejętności niech niesie ze sobą radość i zadowolenie. Życzę wielu sukcesów w nauce, realizacji zamierzeń i spełnienia marzeń.

Niech każdego dnia towarzyszy Wam świadomość, że najważniejszym celem szkoły jest pomóc każdemu uczniowi stać się lepszym, mądrzejszym i dojrzalszym. Życzę Wam wszystkim, aby rozpoczynający się rok szkolny był spokojny i był wspólną drogą do rozwoju Was dzieci, młodzieży i Nas dorosłych.

Życzymy Wam, by nauka była udaną przygodą edukacyjną, zapewniającą mądre poznawanie świata i rozwijania własnych talentów. Niech czas spędzony w szkole zaowocuje zdobywaniem wiedzy, dobrymi ocenami, ciekawymi zajęciami w przyjaznej, pełnej życzliwości atmosferze oraz wspaniałymi i trwałymi przyjaźniami. Szczególnie ciepłe życzenia kierujemy do dzieci, które po raz pierwszy przekraczają progi szkoły lub przedszkola. Niech radość i entuzjazm towarzyszą Wam podczas całej Waszej drogi edukacyjnej, na którą dzisiaj wkraczacie.

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy Szkół oraz Rodzice !

Państwu życzę serdecznie, by nowy rok szkolny był bezpieczny, udany i pełen sukcesów. Jak zwykle na początku roku szkolnego wszystkim towarzyszą wielkie oczekiwania i nadzieje. 

Nauczycielom przekazuję serdeczne pozdrowienia wyrażając nadzieję, że wytrwałość, cierpliwość i satysfakcja zawodowa będą z nimi na co dzień. Pragnę, aby Państwa oddanie, pasja, profesjonalizm w nauczaniu i wychowaniu dzieci i młodzieży stały się źródłem satysfakcji, by zawsze niosły ze sobą poczucie spełnienia. Życzę Państwu wielu osiągnięć w pracy zawodowej, uznania w środowisku lokalnym i poczucia dumy z własnego udziału w kształtowaniu przyszłości młodych pokoleń Polaków.

Życzenia spokojnego roku szkolnego przekazujemy również wszystkim Rodzicom. Wasze zaangażowanie w sprawy szkolne jest cenne i zawsze mile widziane. Liczymy zatem na dobrą współpracę i pomoc w procesie edukacyjnym i wychowawczym.

Obyście Państwo zawsze znajdowali w szkole partnera wspierającego Państwa w staraniach o zapewnienie Waszym dzieciom jak najlepszych warunków startu w dorosłe życie.

Życzę Wszystkim dobrej współpracy ze szkołą, w poczuciu wspólnej odpowiedzialności za dobro dzieci i młodzieży.

Wójt Gminy Studzienice
Bogdan Ryś

Skip to content
Ukryj Newsletter SMS
Newsletter SMS