Komunikat Wójta Gminy Studzienice!!!

KOMUNIKAT

Od dnia 06.10.2020 r. dodatkowe zasady bezpieczeństwa w Urzędzie Gminy Studzienice

Szanowni Państwo,

w związku ze wzrostem wykrytych zakażeń wirusem COVID-19 na terenie powiatu bytowskiego i z uwagi na fakt, że powiat bytowski znajduje się w strefie żółtej, w trosce o Państwa bezpieczeństwo oraz pracowników urzędu wprowadzamy dodatkowe zasady bezpieczeństwa w funkcjonowaniu Urzędu Gminy Studzienice.

Od 6 października 2020 r. (wtorek) prosimy o ograniczenie osobistego załatwiania spraw w Urzędzie Gminy Studzienice. Sprawy wymagające osobistej obecności będą realizowane po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie.

Dla umówionych osób dostępne będzie tylko wejście od strony ul. Kaszubskiej (wejście do GOPS i USC). Po wejściu do budynku proszę kierować się do pokoju nr 11, gdzie odbywać się będzie obsługa interesanta. W budynku urzędu obowiązuje osłona ust i nosa oraz dezynfekcja rąk.

Numery telefonów pracowników urzędu dostępne są w poniższym linku.

LINK DO SPISU NR TELEFONÓW

W dalszym ciągu (do odwołania) kasa w Urzędzie Gminy Studzienice będzie nieczynna. Płatności  należy dokonywać wyłącznie w formie bezgotówkowej tj. przelewem bankowym albo przekazem pocztowym na rachunek bankowy Gminy Studzienice.

Numer głównego rachunku  bankowego Gminy Studzienice:

PEKAO S.A Oddział w Bytowie

72 1240 3783 1111 0000 4080 8822

Opłaty dotyczące odbioru odpadów komunalnych należy dokonywać na poniższy rachunek bankowy:

PEKAO S.A Oddział w Bytowie

95 1240 1268 1111 0010 9487 3994

Przypominamy, że przy wejściu głównym, w przedsionku urzędu znajduje się skrzynka podawcza umożliwiająca składanie korespondencji w formie pisemnej. Prosimy, aby kierowana w ten sposób korespondencja znajdowała się w zamkniętych kopertach oznaczonych danymi nadawcy (imię, nazwisko, adres i numer telefonu kontaktowego).

Ponieważ sytuacja na terenie naszego powiatu oraz całego kraju jest dynamiczna dlatego też  wszyscy musimy działać zgodnie z zaleceniami. Dbajmy nawzajem o nasze zdrowie, bądźmy ostrożni i odpowiedzialni. 

Dziękuję Państwu za wyrozumiałość. O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować za pośrednictwem strony internetowej www.studzienice.pl  oraz  FB Gmina Studzienice.                                                                                                                                                                                               

Z wyrazami należytego szacunku

Pozdrawiam i życzę zdrowia

Bogdan Ryś

Wójt Gminy Studzienice

 

Skip to content
Ukryj Newsletter SMS
Newsletter SMS