Informacje o Lokalnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Słupsku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku mieści się przy ul. Portowej 13 B (w budynku Słupskiego Inkubatora Technologicznego) i jest prowadzony przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A. już od 2 stycznia 2015 r. LPI FE należy do Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie pomorskim, współfinansowanej przez Unię Europejską z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

 

LPI FE w Słupsku obejmuje swoim zasięgiem powiaty: słupski, lęborski i bytowski, świadcząc bezpłatne usługi ich mieszkańcom. Szeroki zakres działań informacyjnych, jak też promocyjnych LPI FE umożliwia odbiorcom bezpłatne uzyskanie informacji o możliwości otrzymania dofinansowania w ramach Funduszy Europejskich oraz o projektach już realizowanych świadczących wsparcie dla potencjalnych uczestników. Oferujemy również bezpłatną pomoc w postaci konsultacji specjalistycznych na etapie przygotowania i realizacji wniosku o dofinansowanie przekazując wskazówki jak poprawnie przygotować, prowadzić i rozliczyć projekt.

 

W ramach świadczonych usług możecie Państwo również skorzystać z bezpłatnych spotkań informacyjnych i szkoleń oraz Mobilnych Punktów Informacyjnych czyli dyżurów konsultantów w miejscowościach innych niż siedziba Punktu.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Słupsku oraz do śledzenia naszych działań i wydarzeń na stronach: arp.gda.pl, pomorskiewunii.pl oraz na naszym profilu na Facebooku: facebook.com/LPIFESlupsk

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku

  1. Portowa 13B, 76-200 Słupsk

(budynek Słupskiego Inkubatora Technologicznego)

tel. 59 846 81 14, 59 846 81 15

fax: 59 846 81 16

e-mail:  slupsk.pife@pomorskie.eu 

 

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 8.00 – 18.00

wtorek – piątek: 8.00 – 16.00

 

Skip to content
Ukryj Newsletter SMS
Newsletter SMS