Dziękujemy!!!

             

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma,           lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Słowo dziękuję to zbyt mało,  aby móc wyrazić wdzięcznosć wobec osób, które zdecydowały się zarejestrować w bazie fundacji DKMS. Akcja „POMAGAMY MARYSI I INNYM”, która została przeprowadzona w dniu 11 marca w WDK Studzienice cieszyła się ogromnym zainteresowaniem osób o złotych sercach,chcących bezinteresownie pomóc osobom chorym na nowotwory krwi.

Zarejestrowanie się wielu osób w bazie DKMS zwiększa szansę na znalezienie „bliźniaka genetycznego”. Dla osób chorych to szansa na podarownaie nowego życia, wolnego od zmartwień i ciągłej walki o przetrwanie.

Dziękujemy wszystkim Mieszkańcom Gminy Studzienice oraz innym osobom ,które podjęły bardzo ważną decyzję i zarejestrowały się w bazie DKMS. Gorąco wierzymy w to,że Państwa heroiczny czyn przyczyni się do znalezienia dawców swoich „bliźniaków genetycznych” szpiku dla osób potrzebujących oraz będzie dla Państwa powodem do dumy.Życzymy Państwu samych sukcesów oraz nieustannej wiary w niesienie dobra.

Wójt Gminy Studzienice

Bogdan Ryś

Skip to content
Ukryj Newsletter SMS
Newsletter SMS