Zostań rodziną zastępczą !

ZOSTAŃ RODZINĄ ZASTĘPCZĄ – DAJ SZANSĘ NA PRAWDZIWE DZIECIŃSTWO !

 

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bytowie poszukuje kandydatów na rodziców zastępczych. Poszukiwani są ludzie, którzy chcą dzielić się swoją dobrocią, radością i miłością. Ludzie, którzy chcą i mogą tworzyć rodziny zastępcze dla dzieci pozbawionych możliwości wychowywania się w rodzinach biologicznych.

Osoby zainteresowane pełnieniem funkcji rodzica zastępczego i spełniające warunki do pełnienia funkcji rodziny zastępczej kierowane są na bezpłatne szkolenie dla kandydatów na rodziny zastępcze. Planowany termin rozpoczęcia w/w szkolenia – kwiecień 2021r.

W związku z powyższym prosimy wszystkie osoby, które chciałyby pomóc dzieciom pozbawionym miłości i ciepła domu rodzinnego o kontakt telefoniczny lub osobisty z pracownikami Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Bytowie przy ul. Miłej 26 (pokój nr 10 i nr 11), tel.: 59 822 80 68 (wew. 22 lub 29) od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.

Więcej informacji dla osób zainteresowanych pełnieniem funkcji rodziny zastępczej znajduje się na stronie internetowej: www.pcprbytow.pl

 

 

Skip to content
Ukryj Newsletter SMS
Newsletter SMS