ZAPROSZENIE – wizyta studyjna – Zielone Serce Pomorza

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaproszenie do udziału w bezpłatnej wizycie studyjnej

w „Dolinie Karpia” w Zatorze. (woj. Małopolskie)

 

W ramach realizacji projektu własnego: „Organizacja wyjazdu studyjnego, warsztatów oraz konkursu o certyfikat marki lokalnej Zielone Serce Pomorza na terenie LGD Partnerstwo Dorzecze Słupi” serdecznie zapraszamy do udziału w wizycie studyjnej osoby, dla których temat rozwoju produktów i usług lokalnych i w naszym regionie jest ważny. Mamy nadzieję, że wizyta w tym miejscu, stania się dla nas inspiracją do wspólnego działania.

W ramach wizyty studyjnej planowane są spotkania z przedstawicielami Stowarzyszenia Dolina Karpia oraz prezentacja oferty produktów lokalnych poprzez udział w prezentacjach, spotkaniach, degustacjach i warsztatach w wybranych atrakcjach regionu, szczególnie w miejscach które posługują się znakiem promocyjnym „Dolina Karpia”.

Wizyta jest planowana w terminie: 23 – 26 maja 2018r.

Wyjazd we wczesnych godzinach porannych w środę – 23.05.18,
natomiast powrót wieczorem w sobotę – 26.06.18.

Uczestnicy mają zapewnione bezpłatnie:
– transport
– nocleg oraz wyżywienie
– udział w programie, który przewiduje zapoznanie się z ludźmi oraz miejscami, współtworzącymi produkty/usługi  lokalne regionu (m.in. bilety wstępu, udział w warsztatach, degustacjach)

Ilość miejsc jest ograniczona – maksymalnie w wizycie udział może wziąć 26 osób.

O zakwalifikowaniu do udziału w wizycie studyjnej decyduje związek z lokalnymi produktami/usługami a następnie kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji można uzyskać, kontaktując się z biurem LGD PDS z Anetą Czechowską-Grzelak, tel. 59 813 22 04 lub 533 339 188, lub mailowo a.czechowska-grzelak@pds.org.pl.

 

Skip to content
Ukryj Newsletter SMS
Newsletter SMS