WEBINARIUM

Webinarium Kobieta w „koronie”– wykorzystaj dobrze czas i zrealizuj swoje cele.

Link do strony z informacją o wydarzeniu:

https://www.rpo.pomorskie.eu/-/webinarium-pn-kobieta-w-koronie-wykorzystaj-dobrze-czas-i-zrealizuj-swoje-cele

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na bezpłatne webinarium wszystkie Panie planujące rozwój zawodowy oraz szukające nowych wyzwań w tym niełatwym czasie.

Miejsce i termin spotkania: 

Webinarium odbędzie się 17 marca 2021r. w godz. 12:00 – 14:00  w programie ClickMeeting.

W programie webinarium m.in.:

  • Jak skorzystać ze środków Funduszy Europejskich na założenie własnej działalności gospodarczej, studia podyplomowe, kursy, szkolenia.
  • Dieta emocjonalna – Zadbaj o swoje potrzeby i emocje                                                                              W czasie koronawirusa, nadmiaru informacji, bodźców, emocji warto już dzisiaj przejść na dietę Emocjonalną. Pani Agnieszka Maruda Sperczak podpowie jak skomponować unikalną dla siebie dietę emocjonalną w oparciu o zidentyfikowanie ukrytych dotychczas potrzeb.
  • Oddech i relaksacja w Jodze ćwiczenia                                                                                             Pani Izabela Szuba – Jóźwiak zaprosi do wspólnych ćwiczeń. Nauczymy się oddechu jogicznego. Poznamy proste asany i techniki oddechowe na stres, sen i lepszy nastrój.

              Ważne: Przygotuj odrobinę wolnej przestrzeni do ćwiczeń, luźniejszy strój, matę lub koc.

 

Udział w webinarium jest bezpłatny. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach.

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres slupsk.pife@pomorskie.eu  do 16 marca 2021r. i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora. Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania.

Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia tj. (17.03.2021r.)

Organizator webinarium:

Lokalny Punkt Informacyjny

Funduszy Europejskich w Słupsku

tel.: 59 714 18 44,  59 714 18 45

e-mail: slupsk.pife@pomorskie.eu

Projekt współfinansowany z Funduszu Spójności Unii Europejskiej w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.

Skip to content
Ukryj Newsletter SMS
Newsletter SMS