Turniej Piłkarski o Puchar Komendanta ZOSP RP

8 września na stadionie sportowym w Studzienicach odbył się turniej piłkarski o Puchar Komendanta Gminnego ZOSP RP w Studzienicach. W turnieju udział wzięło 5 jednostek OSP z terenu Gminy Studzienice (Studzienice, Półczno, Ugoszcz, Kłączno oraz Sominy).

Celem  przedsięwzięcia była popularyzacja kultury fizycznej, sportu i aktywnej formy spędzania czasu wolnego wśród społeczności lokalnej. Turniej został skierowany do blisko 200 osób z terenu gminy. W ramach turnieju zaplanowano szereg atrakcji zarówno dla strażaków, starszych jak i najmłodszych mieszkańców gminy.

Organizatorzy turnieju zapewnili zaplecze gastronomiczne dla uczestników turnieju oraz dla gości pikniku. Natomiast dla sympatyków pożarnictwa przewidziano pokaz pożarniczy z udziałem samochodu bojowego, a dla najmłodszych uczestników imprezy dmuchane zjeżdżalnie, watę cukrową oraz popcorn.

Sam turniej składał się z 7-minutowych meczy na zasadzie „każdy z każdym” i w duchu rywalizacji fair play. W efekcie końcowym klasyfikacja generalna turnieju  przedstawiała się następująco:

Miejsce 1 – OSP Półczno

Miejsce 2 – OSP Sominy

Miejsce 3 – OSP Ugoszcz

Miejsce 4 – OSP Studzienice

Miejsce 5 – OSP Kłączno

Puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe wręczyli Komendant Gminny ZOSP RP druh Piotr Rzepinski oraz Zastępca Wójta Gminy Studzienice p. Maciej Pluto Prondziński.

Skip to content
Ukryj Newsletter SMS
Newsletter SMS