Turniej Piłkarski o Puchar Komendanta ZOSP RP

8 września na stadionie sportowym w Studzienicach odbył się turniej piłkarski o Puchar Komendanta Gminnego ZOSP RP w Studzienicach. W turnieju udział wzięło 5 jednostek OSP z terenu Gminy Studzienice (Studzienice, Półczno, Ugoszcz, Kłączno oraz Sominy).

Celem  przedsięwzięcia była popularyzacja kultury fizycznej, sportu i aktywnej formy spędzania czasu wolnego wśród społeczności lokalnej. Turniej został skierowany do blisko 200 osób z terenu gminy. W ramach turnieju zaplanowano szereg atrakcji zarówno dla strażaków, starszych jak i najmłodszych mieszkańców gminy.

Organizatorzy turnieju zapewnili zaplecze gastronomiczne dla uczestników turnieju oraz dla gości pikniku. Natomiast dla sympatyków pożarnictwa przewidziano pokaz pożarniczy z udziałem samochodu bojowego, a dla najmłodszych uczestników imprezy dmuchane zjeżdżalnie, watę cukrową oraz popcorn.

Sam turniej składał się z 7-minutowych meczy na zasadzie „każdy z każdym” i w duchu rywalizacji fair play. W efekcie końcowym klasyfikacja generalna turnieju  przedstawiała się następująco:

Miejsce 1 – OSP Półczno

Miejsce 2 – OSP Sominy

Miejsce 3 – OSP Ugoszcz

Miejsce 4 – OSP Studzienice

Miejsce 5 – OSP Kłączno

Puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe wręczyli Komendant Gminny ZOSP RP druh Piotr Rzepinski oraz Zastępca Wójta Gminy Studzienice p. Maciej Pluto Prondziński.

Skip to content