Turniej miast 2016- głosujemy na Bytów!

Wystartowała IV edycja Turnieju Miast! Mieszkańcy mogą głosować na swoje miasto powiatowe do 6 listopada 2016 r. Zachęcamy (w ramach solidarności) do oddania głosu na Bytów: http://turniejmiast.zumi.pl/. Jedna osoba może oddać jeden głos na dane miasto w kategorii Najpopularniejsze Miasto.

 Jak zagłosować?

Głosować można poprzez podanie swojego numeru telefonu komórkowego. Głos uważa się za ważny w momencie, gdy Użytkownik wpisze unikalny kod otrzymany w zwrotnej wiadomości SMS oraz wpisze poprawnie hasło podane w bramce captcha, a następnie prześle je online za pomocą przycisku: „Wyślij”. W tracie Konkursu każdy Użytkownik może zagłosować tylko jeden raz z jednego numeru telefonu komórkowego.

Numery telefonów nie będą wykorzystywane w celach marketingowych, a po ukończeniu plebiscytu zostaną usunięte z bazy. Nagrodą dla zwycięskich miast jest kampania promocyjna w serwisie zumi.pl oraz na portalu onet.pl. Dziękujemy za każdy oddany głos!

_______________________________________________________________________________________

By uczynić turniej ciekawszym organizatorzy przygotowali dodatkowe aktywności dla urzędów i mieszkańców.

SONDA
Mieszkańcy mogą zagłosować nie tylko w plebiscycie Turniej Miast, ale również w sondzie, która ma na celu wyłonienie dodatkowo 4 miast, które zdaniem użytkowników wyróżniają się w takiej kategorii jak: BIZNES, TURYSTYKA, BEZPIECZEŃSTWO, EKOLOGIA. Każdy użytkownik może zagłosować raz w każdej z kategorii. Zwycięskie miasta otrzymają nagrodę w wysokości 5 tys. zł na reklamę w Zumi.pl i Onet.pl (organizator ponosi 99% kosztów).

KONKURS FOTOGRAFICZNY
Większość z nas ma ulubione miejsce w swoim mieście – piękny park, tętniący życiem rynek lub zabytkową budowlę i jej otoczenie. Z myślą o wszystkich, którzy kochają swoje małe ojczyzny i chcą się podzielić ich pięknem z innymi przygotowano konkurs fotograficzny. Konkurs towarzyszy plebiscytowi Turniej Miast Zumi 2016. Oprócz oddawania głosów na swoje miasto powiatowe użytkownicy mogą pokazać jego piękno na zdjęciach.

Konkurs fotograficzny rusza 10 października i potrwa do 7 listopada. By wziąć w nim udział, nie trzeba mieć profesjonalnego aparatu, wystarczy telefon komórkowy z aparatem fotograficznym. Liczy się pomysł, ujęcie, piękno prezentowanego miasta. Organizatorzy chcą zobaczyć zdjęcia miast w subiektywnych ujęciach ich mieszkańców, zachwycić się ich wyjątkowością. Każdy może wyrazić piękno swojego miasta z własnej perspektywy.

Jak zgłosić się do konkursu?

To dziecinnie proste! Wystarczy odwiedzić stronę http://turniejmiast.zumi.pl/konkurs.html wybrać z listy rozwijanej jedno z 335 miast powiatowych którego dotyczy zdjęcie, zostawić swoje dane kontaktowe (imię i nazwisko, adres e-mail oraz numeru telefonu) i oczywiście wgrać zdjęcie. Każdy uczestnik konkursu będzie miał możliwość pochwalenia się swoją pracą oraz zachęcenia znajomych do wzięcia udziału w konkursie. Będzie to możliwe za pośrednictwem Facebooka, Twittera oraz wiadomości e-mail.  
Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni przez Jury.

Co można wygrać?

Na autorów zwycięskich zdjęć czekają atrakcyjne nagrody:
• Nagroda główna: 1 x Kindle Paperwhite 3,
• Nagrody dodatkowe:
– 30 x kod VOD na dowolny firm na platformie VOD.pl
– 3 x 3 miesięczna prenumerata Newsweek +
Dodatkowo zwycięskie fotografie będą nową „tapetą” danego miasta w 2017 roku na stronie głównej www.zumi.pl.
Jest zatem o co walczyć!
Weź udział w konkursie i zachwyć wszystkich pięknem swojego miasta!

Skip to content
Ukryj Newsletter SMS
Newsletter SMS