Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców w sprawie dofinansowania do instalacji OZE

W imieniu organizatora zapraszamy serdecznie właścicieli firm z obszaru Bytowa oraz gmin przyległych,  zainteresowanych udziałem w projekcie zakładającym dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 do uczestnictwa w spotkaniu informacyjnym przeprowadzonym przez firmę GlobalECO.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 16.02.2017 o godzinie 11 w budynku Bytowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości przy ulicy Podzamcze 34

Celem programu jest montaż instalacji z odnawialnych źródeł energii(OZE) – fotowoltaika, instalacje solarne, pompy ciepła.  W tym projekcie istnieje możliwość skorzystania z dofinansowania przez firmy na poziomie do 80 % kosztów.

Spotkanie ma na celu przedstawienie kwestii technicznych związanych z taką instalacją, omówienie kosztów przedsięwzięcia oraz udzielenie odpowiedzi na wszelkie pytania, które padną z Państwa strony.

 Z uwagi na ograniczony termin składnia wniosków, wszystkich zainteresowanych prosimy o mobilizację i pojawienie się na spotkaniu oraz rozpowszechnienie tej wiadomości wśród innych właścicieli firm z terenu gminy.”

Skip to content
Ukryj Newsletter SMS
Newsletter SMS