Rusza program „Decydujesz, pomagamy”- do zdobycia granty w wysokości 5 tysięcy złotych

W imieniu firmy Tesco Polska serdecznie zapraszamy organizacje pozarządowe z całego województwa pomorskiego do udziału w programie grantowym „Decydujesz, pomagamy”. Jest to nowy program, w którym lokalne organizacje mogą zdobyć granty w wysokości 5000 zł na realizację projektów dedykowanych lokalnej społeczności. Zakres tematyczny programu jest bardzo szeroki – od rewitalizacji przestrzeni miejskiej, edukacji dzieci i młodzieży, promocji zdrowia, zajęcia dla seniorów po poprawę jakości życia mieszkańców i in.  Zasady uczestnictwa są proste. Wystarczy wysłać wniosek przez formularz dostępny na stroniewww.tesco.pl/pomagamy w terminie do 3 kwietnia 2016 r.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie programu www.tesco.pl/pomagamy oraz w dokumencie „Informacja o programie” http://pomagamy.tesco.pl/files/pl/informacja_o_programie.pdf

W  województwie pomorskim do zdobycia jest pula grantów w wysokości 40 000 zł. Co ważne, w programie mogą wziąć również udział grupy nieformalne, czyli aktywni obywatele, którzy chcieliby coś zmienić w swoim otoczeniu.

 

Skip to content
Ukryj Newsletter SMS
Newsletter SMS