Pokonajmy nowotwory krwi!!!!!!!!

Karolina Mróz pochodzi z Tuchomia, a Bartek Mróz z Bytowa.
W dniu 12 stycznia 2018 roku urodziła się ich córeczka Marysia z podejrzeniem białaczki…………..
Prosimy o zarejestrowanie się w bazie potencjalnych dawców!!!
Im więcej , tym większe szanse na uratowanie życia małej Marysi lub innej potrzebującej osoby.
Podczas akcji wszystkie zdrowe osoby w wieku 18-55 lat mogą bezpłatnie zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców komórek macierzystych. Zajmuje to tylko chwilę, polega na przeprowadzeniu wstępnego wywiadu medycznego, wypełnieniu formularza z danymi osobowymi oraz pobraniu wymazu z błony śluzowej z wewnętrznej strony policzka.
Fundacja DKMS zarejestrowana została 28 listopada 2008 roku jako niezależna organizacja typu non-profit, a swoją działalność rozpoczęła 25 lutego 2009 roku. Do dzisiaj udało się nam zarejestrować i przebadać ponad 1 250 000 (styczeń 2018) potencjalnych dawców. 4 800 (styczeń 2018) osób oddało już swoje komórki macierzyste ratując życie tym, którzy potrzebują tego najbardziej.

Poświęćmy chwilę i pomóżmy dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców. PONIŻEJ załączamy również link do wydarzenia na facebooku. Proszę, niech Państwo tam wejdą i klikną „DOŁĄCZ”. Zadeklarowanie swojego uczestnictwa w tej postaci ma naprawdę istotne znaczenie, bo pokazuje, że identyfikują się Państwo z akcją! Ma wydźwięk psychologiczny… Także DOŁĄCZAJMY!!!!!!!!!!!

 
 

Skip to content
Ukryj Newsletter SMS
Newsletter SMS