Nie zwlekaj i zadbaj o siebie!

O tym, że zdrowie jest najważniejsze nikogo nie trzeba przekonywać. Tym bardziej, że nikt inny nie zadba lepiej o nasze zdrowie niż my same!

Z przyjemnością informujemy, że Geneva Trust Polska Sp. z o.o.  – beneficjent realizujący projekt dofinansowany ze środków unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 oddał do użytku kolejne 4 mammobusy celem zwiększenia bezpośredniej dostępności do bezpłatnych badań mammograficznych dla kobiet w wieku od 50 do 69 lat zamieszkałych na terenie województwa pomorskiego.

Pierwsze mammobusy działają już w województwie pomorskim i prowadzą badania w terenie – w załączeniu przesyłamy harmonogram badań w ramach dwóch mammobusów wraz ze szczegółowymi danymi teleadresowymi.

Realizacja projektu pozwoli na wcześniejsze wykrycie zmian nowotworowych. Kompleksowa profilaktyka i diagnostyka dotycząca raka piersi wpłynie na poprawę jakości życia i przyśpieszenia potencjalnego leczenia, dzięki czemu pacjentki będą mogły pozostawać aktywne zawodowo i społecznie przez dłuższy czas.

Zachęcamy do zapisów pod numerem telefonu 58 767 34 44 – szczegóły dot. projektu znajdują się w załączonych ulotkach.

 

Skip to content
Ukryj Newsletter SMS
Newsletter SMS