Nagroda główna Magellana w kategorii „przewodnik mobilny” dla aplikacji „Od Bałtyku po Kaszuby”.

 

Z wielką przyjemnością pragniemy  poinformować, że  aplikacja „Od Bałtyku po Kaszuby” zgłoszona do konkursu na najlepsze przewodniki turystyczne i publikacje 2016 roku otrzymała nagrodę główną Magellana w kategorii „przewodnik mobilny”.

Ideą konkursu jest wyróżnianie wydawców wartościowych publikacji, rozbudzających pasję podróżowania oraz wychowujących nowe pokolenia globtroterów.

 
OD BAŁTYKU PO KASZUBY to baza ponad 100 tras turystycznych znajdujących się na terenie województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie na urządzenia z systemem Android i iOS.  Oprócz funkcji typowo nawigacyjnych i informacyjnych, także powiadamia o ciekawych wydarzeniach, organizowanych na terenie  swojego zasięgu. Zapraszamy do bezpłatnego pobierania pod linkiem: http://odbaltykupokaszuby.treespot.pl/ 

Wręczenie nagród odbyło się  18 maja br. w ramach Warszawskich Targów Książki na Stadionie Narodowym w Warszawie. Nagrodę w naszym i Państwa imieniu odebrał przedstawiciel Nadleśnictwa Trzebielino Pan Krzysztof Połczynski.

Do zobaczenia na trasie!

Skip to content
Ukryj Newsletter SMS
Newsletter SMS