Nabór wniosków na konkurs grantowy Akumulator Społeczny w powiecie bytowskim i kościerskim.

AKUMULATOR SPOŁECZNY 2017-NABÓR WNIOSKÓW

Zachęcamy do udziału w kolejnym konkursie Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY współfinansowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Działasz lub chcesz działać na rzecz swojej społeczności? Wiesz jak, ale nie wiesz skąd wziąć fundusze? Masz pomysł, ale nie wiesz gdzie się zwrócić i w jaki sposób zacząć? AKUMULATOR SPOŁECZNY jest dla Ciebie!

Konkurs grantowy skierowany jest do młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z terenu województwa pomorskiego; aktywnych grup mieszkańców, chcących działać na rzecz dobra wspólnego.

Termin naboru wniosków: od 1 do 31 lipca 2017.

 

 

Rodzaje dotacji:

Mini-grant do 500 zł na inicjatywę ze sfery pożytku publicznego

Grant do 5000 zł na projekt ze sfery pożytku publicznego

UWAGA:

Nabór wniosków o dotacje na rozwój młodych organizacji będzie prowadzony jako odrębny konkurs! Planowany czas przyjmowania aplikacji: od 15 lipca do 15 sierpnia 2017.

W ramach konkursu można złożyć maksymalnie jeden wniosek!

Projekty mogą być realizowane w okresie od 16 sierpnia do 15 grudnia 2017.

Aby złożyć wniosek do konkursu, należy zarejestrować się (lub zalogować – w przypadku wnioskodawców z ubiegłych lat) w systemie on-line https://witkac.pl/Account/Login i wypełnić formularz.

 

UWAGA:

Wnioski można składać wyłącznie w wersji elektronicznej za pomocą generatora on-line https://witkac.pl/Account/Login. Jeżeli istnieją problemy techniczne, związane np. z dostępem do Internetu, prosimy o kontakt z właściwym Operatorem.

 

 

Skip to content
Ukryj Newsletter SMS
Newsletter SMS