Koniec roku szkolnego

Szanowni Państwo

Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy i Pracownicy Oświaty,

Drodzy Rodzice i Uczniowie

Nadszedł długo oczekiwany moment – wakacje! Czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach ciężkiej pracy. Był to rok wyjątkowy. Jeszcze kilka tygodni temu, nikt nie wyobrażał sobie, w jaką edukacyjną podróż wspólnie wyruszymy. Wszyscy razem uczyliśmy się, jak być ze sobą w tej trudnej sytuacji, kiedy to musieliśmy wejść w inny wymiar edukacji, kiedy zapadła decyzja o zawieszeniu tradycyjnych zajęć dydaktyczno – wychowawczych i przejściu na system zdalnego nauczania.

Z tej okazji dziękuję Państwu za różne formy współpracy, za trud włożony w nauczanie i wychowywanie dzieci i młodzieży, za nieustanną dbałość o rozwój młodego pokolenia. Dziękuję za całoroczną wytężoną pracę, za wiele cennych inicjatyw, za twórczą aktywność.

Drodzy uczniowie, pragnę pogratulować Wam wytrwałości i konsekwencji w zdobywaniu wiedzy i rozwijaniu talentów. Przed Wami czas swobody i wypoczynku. Wypoczywajcie więc i gromadźcie siły na nowy rok szkolny. Życzę Wam pięknej pogody, wspaniałych przygód a przede wszystkim bezpiecznych wakacji i szczęśliwego powrotu do szkoły

Drodzy absolwenci dla Was zakończył się pewien etap życia, przed Wami kolejny krok na drodze edukacji, wykorzystajcie go jak najlepiej. Spotykajcie w swoim życiu życzliwych ludzi, którzy będą Was wspierać w podejmowanych działaniach. Bądźcie dojrzali, pomysłowi i kreatywni. Godnie reprezentujcie swoją szkołę, rodzinę i naszą małą ojczyznę jaką jest gmina.

Wszystkim życzę, aby nadchodzące wakacje były spokojne i bezpieczne. Wierzymy, że we wrześniu wszyscy spotkamy się w szkole pełni nowych sił i zapału do dalszej pracy!

Bogdan Ryś

Wójt Gminy Studzienice

 

 

Skip to content
Ukryj Newsletter SMS
Newsletter SMS