Gminny Konkurs Kolęd w Ugoszczy

W dniu 19 grudnia 2018 r. odbył się „VI Gminny Konkurs Kolęd” zorganizowany przez Centrum Kultury i Bibliotekę Gminy Studzienice. Celem konkursu było zachowanie tradycji związanych z okresem Bożego Narodzenia.

Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach:

I kategoria do 9 lat

II kategoria dla osób w wieku 10-16 lat.

Łącznie w konkursie wzięło 27 solistów w kat. I i 9 solistów w kat. II.W każdej z kategorii była nagroda główna oraz nagrody rzeczowe  za drugie i trzecie miejsce.Były równiez nagrody  za wyróżnienia.Pozostali uczestnicy otrzymali drobne upominki w formie słodyczy oraz dyplomy za udział.

Nagrody sfinansowane zostały ze środków otrzymanych od sponsorów oraz przyznanych przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Studzienicach.

Występy uczestników oceniała trzyosobowa Komisja w skład której wchodzili:

1.Marcin Pacyno

2.Ewelina Kluczewska

3.Krzysztof Jachyra

4.Klaudia Wirkus

Powyższa komisja po ocenie wszystkich występów wyłoniła zwycięzców oraz pozostałe miejsca na podium i wyróżnienia.

Kat.I

1 miejsce – Maciej Zander

2.miejsce-Barbara Żółtak

3.miejsce-Magdalena Chamier Ciemińska,

wyróznienie:Anna Czapiewska,Paweł Chamier Ciemiński,Karlina Reca

pozostali:Kinga Pela,Tatiana Meler,Dominika Jalubek,Julia Gruszecka,Hanna Breske,Bartosz Kulig,Florentina Sudoł,Julia Cyrson,Patrycja Szlagowska,Julia Osińska,Jakub Juszkiewicz,Lena Ringwelska.

Kat.II

1.miejsce-Zuzanna Szlagowska

2.miejsce-Paulina Druszcz

3.miejsce-Karolina Rolbiecka

wyróżnienie:Aleksandra Reca,

pozostali:Amelia Kobiela,PaulinaPela,Maja Kobiella,Aleksandra Gostomczyk,Julia Watras.

Poza konkursem wystapiły dzieci z pierwszej klasy Szkoły Podstawowej w Ugoszczy oraz Kłączynianki z Kłączna.Na zakończenie dla zgromadzonej publicznoscipiękną kolędą,którą zaśpiewała Ewelina  Kluczewska.

Fotogaleria zdjęć https://gp24.pl/konkurs-koled-w-ugoszczy-wideo-zdjecia/ar/13757226?utm_source=facebook.com&utm_medium=gp24&utm_content=wiadomosci-bytow&utm_campaign=konkurs-koled-w-ugoszczy-wideo-zdjecia&fbclid=IwAR3iWkDE7znOf0uSMHLcaZdfzdIkOd4ChzRh6S0YOEBSs1SJaCoy7PxDX-U

 

 

Skip to content
Ukryj Newsletter SMS
Newsletter SMS