Gazyfikacja na odcinku Ugoszcz-Studzienice-kierunek Osława-Dąbrowa

W związku z przystąpieniem Polskiej Spółki Gazownictwa do przygotowania dokumentacji projektowej dotyczącej przeprowadzenia gazyfikacji na odcinku Ugoszcz-Studzienice-kierunek Osława-Dąbrowa zwracamy się z prośbą do mieszkańców miejscowości Studzienice o wzięcie udziału w ankiecie dotyczącej wyrażenia chęci przyłączenia się do sieci gazowej po jej wybudowaniu. Ankiety nie są umową, a co za tym idzie nie zobowiązują mieszkańców w przyszłości do koniecznego przyłączenia nieruchomości do sieci gazowej, a jedynie posłużą do oceny potencjału zapotrzebowania na paliwo gazowe, a tym samym do zrealizowania tej inwestycji w przyszłości.

WAŻNE! Jedynie w ulicach o znacznym zainteresowaniu przyszłych odbiorców gazu będzie istniała możliwość dalszej rozbudowy sieci gazowej.

Ponadto informujemy, że rozbudowa sieci gazowej do miejscowości Osława-Dąbrowa obecnie nie jest uwzględniona w Planach inwestycyjnych Spółki.

Niemniej jednak w celu zbadania potencjału zapotrzebowania na paliwo gazowe w m. Osława-Dąbrowa prosimy o składanie ankiet również mieszkańców tej miejscowości, ponieważ jedynie w przypadku wykazania pozytywnego wyniku ekonomicznego możliwe będzie prowadzenie dalszych prac związanych z rozbudową sieci gazowej w tym kierunku. 

Ankiety można składać w siedzibie Urzędu Gminy Studzienice  w terminie do dnia 01.03.2022 r. 

Ankiety dostępne są w Urzędzie Gminy Studzienice oraz w poniższym pliku do pobrania.

 

Pliki do pobrania

Skip to content
Ukryj Newsletter SMS
Newsletter SMS