Finał Wojewódzki klasy IV w Gdańsku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drużyna chłopięca składająca się z uczniów klasy IV Szkoły Podstawowej im. ks. A. Peplińskiego w Studzienicach brała udział w turnieju gry zespołowej „W DWA OGNIE”. Chłopcy osiągnęli rewelacyjne wyniki:

  • w etapie gminnym zwyciężyli drużynę ze Szkoły Podstawowej w Półcznie, co umożliwiło im udział w eliminacjach powiatowych turnieju;
  • w etapie powiatowym chłopcy wyszli z grupy i zwyciężyli w półfinale z drużynami ze Szkół Podstawowych w Rokitach oraz Parchowie. Dzięki ogromnej determinacji i zaangażowaniu udało im się wygrać zawody powiatowe. W finale powiatowym zwyciężyli nad drużynami ze Szkoły Podstawowej w Tuchomiu, Kołczygłowach oraz  SP nr 5 w Bytowie;
  • Przywiezienie z eliminacji powiatowych złotego pucharu umożliwiło chłopcom ze Szkoły Podstawowej w Studzienicach wzięcie udziału w eliminacjach wojewódzkich turnieju. Do zawodów wojewódzkich chłopcy intensywnie przygotowywali się pod okiem p. Artura Kobielli. W rozgrywane mecze chłopcy wkładali całe serce, ale niestety nie udało im się pokonać równie dobrze przygotowanych przeciwników.

Gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów oraz zapału w godnym reprezentowaniu Gminy Studzienice w zawodach sportowych.

 

 

 

 

 

Skip to content
Ukryj Newsletter SMS
Newsletter SMS