30 lat Samorządu Terytorialnego w Polsce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jubileusz 30-lecia Samorządu Terytorialnego.

 

27 maja przypada 30 rocznica pierwszych wolnych wyborów samorządowych po II wojnie Światowej. Były to wybory do odrodzonego samorządu terytorialnego. Polacy otrzymali szansę urządzenia swoich miast i wsi zgodnie z własnymi oczekiwaniami i potrzebami.

Niech ta okrągła data na zawsze pozostanie w pamięci jako symbol demokracji, niezależności, wolności i swobody obywatelskiej.

Dziękujemy za zaangażowanie, włożony trud, wspólną troskę i działanie na rzecz naszej Małej Ojczyzny. Wierzymy, że nasza wspólna praca przyczyni się do realizacji kolejnych przedsięwzięć, których celem jest ciągły rozwój Gminy Studzienice.

Wszystkim samorządowcom czynnym i emerytowanym, Radnym, Sołtysom, Radom Sołeckim składamy najserdeczniejsze życzenia przede wszystkim zdrowia, pomyślności, samych sukcesów oraz wytrwałości w służbie oraz na rzecz mieszkańców.

Niech każdy dzień pracy będzie bogaty w satysfakcję, radość z tej ważnej spełnianej roli.

Żałujemy, że ze względu na ten trudny czas epidemii nie możemy się wspólnie spotkać i w międzypokoleniowym gronie porozmawiać i powspominać wydarzeń z ostatnich 30 lat.

Życzymy wiele wytrwałości i wierzymy, że każdy kolejny dzień zbliża nas do normalności. Wszystkiego dobrego.

 

                                                                       Wójt Gminy Studzienice Bogdan Ryś
                                                                       Przewodniczący Rady Gminy Piotr Parlak

 

 

 

 

Skip to content
Ukryj Newsletter SMS
Newsletter SMS