Rozpoczęcie sezonu turystycznego w Kłącznie

This event has ended

 

W ostatnią sobotę czerwca w Kłącznie jak co roku odbyło się oficjalne „rozpoczęcie sezonu turystycznego”. Wydarzenie dzięki profesjonalnej konferansjerce prowadzonej przez dyrektora Centrum Kultury Grzegorza Dąbrowskiego cieszyło się sporym zainteresowaniem.
 
Wydarzenie pozwoliło na integrację mieszkańców tej małej miejscowości z liczną grupą przebywających tu turystów. Każdy z zebranych mógł znaleźć coś dla siebie, dzieci, oprócz korzystania ze stałych atrakcji znajdujących się na placu przy jeziorze, mogły wziąć udział w organizowanych grach i zabawach. O udział w konkursie pokusili się również dorośli. 
O „strawę” dla ducha zadbały dziewczęta uczące się przy Centrum Kultury w Ugoszczy dając piękny pokaz swoich umiejętności, a o ciało zatroszczyły się panie z KGW „Kłączynianki” serwując swoje najlepsze i najbardziej sprawdzone potrawy.
Nie mogło oczywiście zabraknąć tańców. Prowadzący zabawę DJ „KRIS” potrafił na parkiet wyciągnąć najbardziej opornych uczestników. Zabawa trwała do późnych godzin nocnych i tak już będzie co tydzień!!!

 

Skip to content
Ukryj Newsletter SMS
Newsletter SMS