A A+ A++ A A A A A

Aktualności

26 czerwca 2020

Koniec roku szkolnego

Szanowni Państwo

Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy i Pracownicy Oświaty,

Drodzy Rodzice i Uczniowie

Nadszedł długo oczekiwany moment – wakacje! Czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach ciężkiej pracy. Był to rok wyjątkowy. Jeszcze kilka tygodni temu, nikt nie wyobrażał sobie, w jaką edukacyjną podróż wspólnie wyruszymy. Wszyscy razem uczyliśmy się, jak być ze sobą w tej trudnej sytuacji, kiedy to musieliśmy wejść w inny wymiar edukacji, kiedy zapadła decyzja o zawieszeniu tradycyjnych zajęć dydaktyczno – wychowawczych i przejściu na system zdalnego nauczania.

Z tej okazji dziękuję Państwu za różne formy współpracy, za trud włożony w nauczanie i wychowywanie dzieci i młodzieży, za nieustanną dbałość o rozwój młodego pokolenia. Dziękuję za całoroczną wytężoną pracę, za wiele cennych inicjatyw, za twórczą aktywność.

Drodzy uczniowie, pragnę pogratulować Wam wytrwałości i konsekwencji w zdobywaniu wiedzy i rozwijaniu talentów. Przed Wami czas swobody i wypoczynku. Wypoczywajcie więc i gromadźcie siły na nowy rok szkolny. Życzę Wam pięknej pogody, wspaniałych przygód a przede wszystkim bezpiecznych wakacji i szczęśliwego powrotu do szkoły

Drodzy absolwenci dla Was zakończył się pewien etap życia, przed Wami kolejny krok na drodze edukacji, wykorzystajcie go jak najlepiej. Spotykajcie w swoim życiu życzliwych ludzi, którzy będą Was wspierać w podejmowanych działaniach. Bądźcie dojrzali, pomysłowi i kreatywni. Godnie reprezentujcie swoją szkołę, rodzinę i naszą małą ojczyznę jaką jest gmina.

Wszystkim życzę, aby nadchodzące wakacje były spokojne i bezpieczne. Wierzymy, że we wrześniu wszyscy spotkamy się w szkole pełni nowych sił i zapału do dalszej pracy!

Bogdan Ryś

Wójt Gminy Studzienice

 

 

 
 

Kalendarium

Lipiec 2020
PnWtSrCzwPtSoNd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Najbliższe wydarzenia

wszystkie wydarzenia

Kontakt

Na podstawie licznych komunikatów społecznych dotyczących zniesienia strefy ciszy na jeziorze Studzieniczno-Kłączno -Ryńskie zwracam się do Państwa z badaniem ankietowym.

Ankiety do pobrania u Sołtysa sołectwa Przewóz - Pana Edmunda Jaszul oraz Sołtysa sołectwa Studzienic - Pana Adama Stormann.Ponadto ankiety do pobrania w sklepach w Studzienicach i w Kłącznie.

Wypełnione ankiety prosimy dostarczyć do Urzędu Gminy w Studzienicach do dnia 30 lipca 2020r.

Urząd Gminy w Studzienicach
77-143 Studzienice
ul. Kaszubska 9

tel: 59 821 66 00
fax: 59 821 66 10

ug@studzienice.pl

wszystkie kontakty

 

Godziny pracy

pon.: 8:00-16:00

wt.,-pt.: 7:00-15:00

 

 

  Geoportal

 

Turystyczna Aplikacja Mobilna

Film promocyjny Gminy Studzienice

 

Newsletter SMS